Новини

Семінар-тренінг з питань ведення Електронної бібліотеки НАПН України

09 лютого 2017 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся черговий семінар-тренінг «Ведення електронної бібліотеки Академії: статистичні особливості опрацювання інформаційних ресурсів» для відповідальних осіб підвідомчих установ НАПН України.

9 Лютого 2017


Нові надходження до Електронної бібліотеки НАПН України

У рамках НДР «Система інформаційно-аналітичної підтримки педагогічних досліджень на основі електронних систем відкритого доступу» ДР № 0115U002234 (2015-2017 рр.) розроблено рекомендації «Використання статистичного модуля IRStats2 Електронної бібліотеки Національної академії педагогічних наук України»

8 Лютого 2017


Педагоги Чернігова дізнались про нові можливості для навчання школярів

Планшет на уроці – розвиває чи відволікає? Як проводити досліди за допомогою цифрових приладів? Педагоги Чернігова вивчали досвід використання інтерактивних технологій в освіті – на семінарі-практикумі, присвяченому інноваціям.
7 Лютого 2017


З Днем народження!

Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України щиро вітає з Днем народження директора Інституту Бикова Валерія Юхимовича
Далекоглядний науковець, людина прогресивних поглядів із сучасним баченням світу, жагою до всього нового, професіонал, мудрий і компетентний керівник, людина широкої душі – Валерій Юхимович заслужив любов і повагу колег. 
Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного добробуту, натхнення та успіхів у справі всього вашого життя – розвитку освіти і науки України!  

1 Лютого 2017


Вітаємо з нагородою!

Оргкомітет Всеукраїнської програми «Золоті Руки Країни» за значні особисті заслуги, вагомий внесок та багаторічну плідну працю у галузі педагогічної науки, культурно-освітній розвиток держави, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу, толерантність та досвідченість в управлінні, заслужений авторитет та повагу серед колег і підлеглих одностайно ухвалив рішення про присвоєння Бикову Валерію Юхимовичу почесного звання «Взірець професіоналізму». Вітаємо з нагородою! 

29 Січня 2017


Видавництво «РОЗУМНИКИ» взяло участь у семінарі для освітян у Сумах

18 та 19 січня на базі Сумського державного університету відбувся семінар-практикум щодо впровадження хмарних сервісів у шкільне навчання. Захід зібрав понад 170 вчителів молодших класів, викладачів природничих дисциплін, методистів, завучів, директорів загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області та міста Суми.
24 Січня 2017


Відбулася робоча зустріч в рамках дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу у загальноосвітньому навчальному закладі»

Відбулася робоча зустріч в рамках дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу у загальноосвітньому навчальному закладі» на базі Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академія педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Управління освіти Луцької міської ради, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

20 Січня 2017


Науково-практична конференція «Модернізація навчально-виховного процесу на основі використання інформаційного освітнього середовища школи»

У рамках дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» на базі комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради» відбулась науково-практична конференція «Модернізація навчально-виховного процесу на основі використання інформаційного освітнього середовища школи», в ході якої розглядалися напрацювання та перспективи подальшого дослідження діяльності педагогічного коллективу.


20 Січня 2017


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях»

19 січня 2017 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях». На семінарі було заслухано доповідь Процької С.М. А також відбулася рольова гра "Захист дисертаційної роботи", в якій взяли участь всі учасники семінару.

19 Січня 2017


Реалізація «Дорожньої карти» Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» у м.Суми.

18-19 січня 2017. За ініціативи завідувача відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сердюка О.П. та методиста з інформатики та інформаційних технологій Іваненко Н.Е. Сумського ОІППО було організовано і проведено дводенний семінар-тренінг, у якому взяли участь заступники директорів шкіл та вчителів інформатики (понад 150 осіб).


19 Січня 2017


Новини 461 — 470 з 622
Початок | Поперед. | 45 46 47 48 49 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.